Salata Kapları genel yapıları itibariyle oldukça kullanışlı ve faydalı kullan at ürünler arasında yer alır. Evlerde ya da yemek servisi yapan şirketler sıkça karşımıza çıkan bu kaplar, aynı zamanda işletmeler tarafından çok fazla tercih edilen ürünler olmaktadır. Şeffaf yapısı ile içinde yer alan malzemelerin gözükmesini sağlayan ve böylece salataların daha fazla ilgi çekici hale gelmesini sağlayan salata kapları, geniş kullanım alanlarıyla da pek çok sektörde kendine yer edinmiştir.
Salata Kapları Özellikleri Nelerdir?
Salata kapları, aslına bakacak olursak pek çok farklı özelliği ile karşımıza çıkar. Genel olarak tercih edilme nedenleri arasında ise sahip olduğu bu özellikler yer alır. Ev hanımlarından çalışan kadınlara, yemek servisi yapan işletmelerden AVM’lerde hizmet veren işletmelere kadar pek çok farklı alanda kullanıldıklarını söylemek doğru olur. Peki, salata kaplarının özellikleri nelerdir? Daha yakından bakalım.

 • Kapaklı modelleri ile içinde yer alan malzemenin dökülmemesini ve kolayca taşınmasını sağlar.
 • Ayrıca sızdırmaz özelliği sayesinde sıvı malzemelerin de dökülmesini önler.
 • Şeffaf olarak üretildikleri için hem temiz hem de görünürler.
 • Sağlam yapıda olması sayesinde içindeki malzemeler kolay kolay zarar görmez.
 • Kullan at özellikte bir ürün olmaları nedeniyle bulaşık ya da temizleme gibi ekstra işler çıkarmaz.
 • Çok hafif oldukları için kolayca taşınabilir ve istenen her yere götürülebilir.

Salata Kapları
Sektörün önde gelen üreticileri arasında yer alan firmamız, plastik kap üretiminde dünyanın sayılı markalarından biridir. Yaptığı tüm üretimlerde sağlık ve kaliteyi ön planda tutan firmamız, sizlere salata kapları konusunda gerçek kaliteyi sunar. Son sistem teknolojiler ile donatılmış olan makine parkurunda hızlı ve kaliteli üretimler yapılan firmamızda aynı zamanda pek çok farklı çeşit plastik ürün imalatı yapılmaktadır. Limera salata kaplarının yanı sıra aşağıda yer alan ürünlerin üretiminde de sektörün öne çıkan isimlerinden biri olmaktadır.

 • Şale kapları
 • Sızdırmaz kaplar
 • Salata kapları
 • Sos kapları
 • Baklava – kurabiye kapları
 • Dondurma kapları
 • Yumurta kapları
 • Sushi kapları

Salata kapları üretiminde son teknoloji ekipman ve donanımlar ile çalışan firmamız, bunun yanında alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile üretimlerini gerçekleştirir. Ayrıca üretimlerinde her zaman kaliteli malzeme kullanır ve hiçbir şekilde kaliteden ödün vermez. Bunların yanı sıra firmamız, hizmet kalitesini sektörün her alanında belli eder ve her yerde aynı kalite ile sizlere yardımcı olur. Hızlı teslimattan doğru termin almaya kadar tüm aşamalarda profesyonel bir çalışma anlayışı görebilirsiniz.

Toptan Salata Kap Siparişlerinde Hızlı Teslimat

Salata kapları üretiminde kaliteli ve titiz bir çalışma ortaya koyan firmamız, müşterilerinden gelen siparişlerde her zaman hızlı teslimat ile ön plana çıkar. Müşteriler tarafından talep edilen ürünler en kısa zaman hazırlanır ve teslim edilmek üzere adresine kadar gönderilir. Firmamız üretim aşamasında kaliteli ve titiz bir işçilik ortaya koyduğu kadar sipariş temini konusunda da aynı hizmet anlayışı ile çalışmaktadır.
Eğer siz de işletmeleriniz için salata kaplarında toplu alım yapmayı düşünüyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilir ve pek çok konuda yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken öncelikle web sitemizi ziyaret etmek ve bunun ardından birbirinden farklı ürünlerimiz arasından dilediğinizi seçerek sipariş için bizi aramaktır. Talep etmiş olduğunuz ürünler konusunda çalışma arkadaşlarımız en kısa sürede sizlere yardımcı olacak ve ürünlerinizi hızlı bir şekilde sizlere ulaştıracaktır. Siz de plastik salata kaplarında kaliteli ve sorunsuz bir hizmet için hemen bizimle iletişime geçin ve sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetleri daha yakından görün.

25 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Show sidebar
Show All