Dondurma kapları firmamız bünyesinde polietilen tereftalat hammaddesinden üretilir. Farklı ölçülerde ve boyutlarda yapılan üretimlerde aynı zamanda farklı renklerde modeller de görmek mümkün olur. Yüksek kalitede gıda kapları üreten firmamız ile siz de iş yerleriniz ya da işletmelerinizde satmayı düşündüğünüz dondurmalar için istediğiniz özellikler kaplara bizimle ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek ve sonrasında istediğiniz ürünleri bize ileterek hızlı teslimat hizmetimiz ile ürünlerinizi bir an önce teslim alabilirsiniz.

Dondurma Kapları Özellikleri
Dondurma kapları, ev ve iş yeri gibi alanlarda çok sık kullanılmasının yanında servis yapan işletmeler için de oldukça önemli bir konumda yer alır. Bu tür işletmelerin dondurma servislerinde genel olarak bu kapları kullandıklarını söylemek yanlış olmaz. Firmamız bünyesinde üretilen dondurma kapları ise her ihtiyaca uygun çözümler ile sizlere sunulur. Siz de ister bireysel kullanım isterseniz de işletmelerinizde kullanmak amacıyla kendi fabrikamızda üretmiş olduğumuz bu kapları istediğiniz her an sipariş vererek satın alabilirsiniz. Genel olarak bakıldığında firmamız tarafından üretilen dondurma kaplarının özellikleri şu şekildedir;

 • Şeffaf yapıda olan modelleri hem temiz hem de şık bir görüntü sunar.
 • Kaliteli malzemelerden üretildiği için sağlık açısından tehlike oluşturmaz.
 • Hafif bir yapıda üretilmesi nedeniyle her yere kolayca taşınabilir.
 • Özel tasarımlara sahip dondurma kapları, işletmelere şık bir servis oluşturma açısından avantaj sağlar.

Toptan Dondurma Kaplarında Kalite ve Üstün Dizayn
Dondurma kaplarında kaliteyi her zaman ön planda tutan firmamız, aynı zamanda siz müşterilerine her zaman daha iyi bir hizmet sunak için elinden geleni yapar. Ayrıca üretimde kalite konusunda sektörün önemli isimleri arasında yer alan firmamız ile birbirinden farklı tasarım ve modellerde plastik ürün çeşitlerini bir ara görebilirsiniz. Diğer yandan firmamız siz müşterilerine sadece dondurma kapları ile hizmet vermez, aynı zamanda farklı plastik ürünlerle de hizmet sunar. Üretimini gerçekleştirdiğimiz diğer plastik ürünler aşağıdaki gibidir;

 • Şale kapları
 • Sızdırmaz kaplar
 • Salata kapları
 • Sos kapları
 • Baklava kapları
 • Kurabiye kapları
 • Yumurta kapları
 • Sushi kapları

Plastik kapların dizaynı konusunda ise farklı bir bakış açısı ile hizmet veren firmamız, dondurma kaplarında kullanışlı ve modern tasarımların en doğru adresidir. Siz de farklı tasarımlarda dondurma kapları arıyorsanız, firmamız tarafından üretilen modellere daha yakından göz atabilirsiniz. Kullan at plastik gıda kaplarının üretiminde sayılı fabrikalar arasında yer alan firmamız sayesinde siz de farklı ürünleri bir arada görebilir ve değişik tarza sahip dondurma kapları ile işletmelerinizde fark yaratabilirsiniz.
Plastik Kap Üretiminde %100 Müşteri Memnuniyeti
Plastik kap üretiminin yapıldığı fabrikamızda bulunan makine parkuru son sistem teknolojiler ile donatılmıştır. Bu nedenle üretim aşamasında her zaman kalite ve profesyonellik ön planda tutulmaktadır. Böylece siz müşterilerimiz için sunduğumuz hizmetler kaliteli bir işçiliğin eseri olur. Firmamızda yüzde 100 müşteri memnuniyeti ile hizmet verdiğimizi de belirtmeden geçmeyelim. Siz de plastik kaplarla ilgili tüm ihtiyaçlarınızda dilediğiniz her an bizimle iletişime geçebilir ve taleplerinizi bize iletebilirsiniz.
Plastik kap üretim sektöründe sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetleri ve aynı zamanda geniş ürün gamımızı görmek için yapmanız gereken yalnızca web sitemizi ziyaret etmek ve bunun ardından ihtiyacınız olan ürünler ile ilgili bizimle iletişime geçmektir. Firma çalışanlarımız siparişleriniz konusunda en kısa zaman içerisinde sizlere yardımcı olur ve satın almak istediğiniz ürünleri hızlı bir şekilde adresinize kadar ulaştırır. Siz de dondurma kapları ya da diğer plastik kaplar için daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve ayrıcalıklı hizmetlerimize daha yakından tanık olun.

Gösterilen sonuç sayısı: 3

Show sidebar
Show All