Pastane kapları üzerine kaliteden ödün vermeden üretim yapan ve siz müşterilerine her zaman daha iyi bir hizmet ulaştırmaya çalışan firmamız, aynı zamanda sektörün öne çıkan isimleri arasında yer alır. Plastik kap üretiminde dünyanın sayılı firmaları arasında yer aldığımızı ve sizlere her zaman bunun bilincinde hizmet verdiğimizi belirtme isteriz. Eğer siz de evleriniz, iş yerleriniz ya da işletmenizi için baklava ve kurabiye kapları arıyorsanız, artık doğru adreste olduğunuzu söylemek doğru olur. İhtiyacınız olan tüm plastik kaplar için bizi arayabilir ve siparişlerinizde hızlı teslimat hizmetlerimizde yararlanabilirsiniz.
Limera Pastane Kaplarının Avantajları
Limera.com.tr tarafından kaliteli malzemelerden üretilen baklava ve kurabiye kapları, ayrıca sahip olduk arı özellikler sayesinde pek çok avantajı da beraberinde getirir. Aslına bakılırsa plastik kapların kullanım nedenleri arasında genelde sunduğu avantajlar yer alır ve bu nedenle pek çok farklı alanda yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Tabi kullanışlı olmaları kadar şık bir görüntü sergilediklerini de söylemek yanlış olmaz. Peki, baklava ve kurabiye kaplarının avantajları nelerdir? daha yakından inceleyelim.

 • Baklava ve kurabiye kapları sızdırmaz özelliğe sahiptir ve sahip olduğu bu özelliği ile sıvıyı dışarı sızdırmaz.
 • Bunun yanına kapaklı modelleri içindeki baklava ya da kurabiyenin taze kalmasını ve bir yerden başka bir yere kolayca taşınmasını sağlar.
 • Şeffaf yapıda olmaları nedeniyle şık ve temiz bir görünüme sahiptirler.
 • Ayrıca genel olarak sağlam ve dayanıklı bir yapıları vardır. Bu şekilde içinde yer alan malzemeler kolayca zarar görmez.
 • Diğer yandan baklava ve kurabiye kapları kullan at özellikte plastik ürünlerdir ve bu nedenle kullanım sonrası temizlik gibi ekstra durumlar oluşmaz.
 • Bunların yanı sıra hafif yapıda olmaları nedeniyle de kolay bir şekilde taşınabilir.

Pastane Kapları Üretiminde Kalite ve Ürün Çeşitliği
Plastik kap üretiminde sektörün önemli isimleri arasında yer alan firmamız, üretimlerinin tamamında kaliteli malzemeler kullanılır ve bu şekilde kaliteden ödün vermeden çalışmalarını sürdürür. Bunun yanında üretim fabrikamız son teknoloji ile donatılmış bir makine parkuruna sahiptir. Bu şekilde tüm ürünler oldukça profesyonel bir süreçte üretilmekte ve aynı şekilde sizlere ulaştırılmaktadır. Türkiye'den tüm dünya'ya Baklava gönderimi yapan Grandbazaarist.com'un da tedarikçisi olan limera baklava kaplarını tavsiye ediyor. Eğer siz de gerek iş yerlerinizde gerekse de işletmelerinizde baklava ve kurabiye kaplarına ihtiyaç duyuyorsanız, hemen web sitemizi ziyaret edin ve sizler için tasarladığımız plastik baklava ve kurabiye kaplarını daha yakından görün. Bunun ardından dilediğiniz an sipariş vermek için bizi arayabilir ve hızlı teslimat hizmetimizle tercih ettiğiniz ürünlere kısa sürede ulaşabilirsiniz.
Tabi firmamızda sadece baklava ve kurabiye kapları değil, bunların yanı sıra farklı ihtiyaçlara uygun plastik kaplar da üretilmektedir. Plastik kap üretiminde geniş bir ürün portföyüne sahip olan firmamız, bu konuda müşterileri için her zaman çeşitlilik sağlar. Firmamız bünyesinde kaliteden ödün vermeden ve sektörün en iyi malzemeleri kullanılarak üretilen plastik kaplar aşağıdaki gibi sıralanabilir;

 • Şale kapları
 • Sızdırmaz kaplar
 • Salata kapları
 • Sos kapları
 • Dondurma kapları
 • Yumurta kapları
 • Sushi kapları

Toptan Pastane Kaplarında Hızlı Teslimat
Plastik baklava ve kurabiye kapları üretiminde sektör lideri olan firmamız, aynı zamanda aldığı siparişler için her zaman hızlı ve pratik çözümler sunar. Firmamıza sipariş geçmeniz halinde en kısa sürede hazırlıklar yapılır ve sipariş ettiğiniz ürünler hızlı teslimat hizmetimiz ile adresinize kadar ulaştırılır. Bu şekilde hem satın aldığınız ürünlere daha hızlı bir şekilde ulaşma şansını yakalar hem de bir an önce sipariş ettiğiniz kapları işlerinizde kullanmaya başlarsınız.

Gösterilen sonuç sayısı: 34

Show sidebar
Show All