Hakkımızda

• LimeraPlastik A.Ş. 2007 yılından beri Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde 20.000 m² üzerinde 10.000 m² kapalı alana sahip, PET Folyo (levha) , PET Kap/Kapak ve PET Lenticular Levha üretim yapmakta olan bir firmadır. Kaliteli ürünlerini en iyi hizmetle, en uygun fiyatla sunmayı prensip edinen ve bunun yanında müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kurumdur

• Fimaks Plastik A.Ş.’nin makine parkuru son sistem teknoloji ile donatılmıştır. 5.000ton/yıl PET Levha, 120 milyon adet PET Kap/kapak ve 9 milyon adet PET Lenticular tabakayı yüksek kalite standartlarında üretebilme kapasitesine sahip bir tesistir. Ayrıca Türkiye’deki ilk PET Lenticular Levhayı üretme ve dünyada da sayılı firmalardan biri olma gururunu yaşamaktadır.

Limera Plastik A.Ş.’nin öncelikli misyonu; pazarlama ve teknik departmanlardaki eğitimli ve uzman kadrosuyla, yurt içinde ve yurt dışındaki müşterilerine samimi, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktır.

Kendisine yeniliği, sürekli iyileştirme ve geliştirmeyi hedef edinen firmamız, ISO9001:2008 kalite belgesiyle de destekleyerek, kurumsal yapısını güçlendirmeye devam etmektedir.

Sevgilerimizle…

Limera

240px-Unterschrift_Lenins.svg-105x70
12

YILLIK TECRÜBE

Her zaman doğru termin hesaplama ve kalite anlayışı

14

ÜLKEYE İHRACAT

Fimaks Tüm Dünya’ya ürünlerini düzenli olarak göndermektedir.

100

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Daima Müşteriden yana yönetim anlayışı