Sushi kapları üretim ve pazarlama hizmetlerinde sektörün önde gelen firmaları arasında yer almakta ve sizlere hızlı teslimat avantajları ile profesyonel çözümler sunmaktayız. Sushi kapları üretimi yapan firmamız, uzman ve deneyimli kadrosu ve yüzde 100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Ayrıca ihtiyaca yönelik çalışmalar yapılan firmamızda her zaman en doğru termin ile hizmet sunulur ve bu şekilde kaliteli bir hizmet süreci ortaya konur.
Plastik kap üretimi konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve deneyim ile hizmet sunulan firmamız, aynı zamanda 14 farklı ülkeye gerçekleştirdiği ihracat kapasitesi ile sektör lideri firmalardan biri olma özelliğini taşır. Bu nedenle her zaman için bize güvenebilir ve profesyonel hizmetlerimizden faydalanma şansını elde edebilirsiniz.
Sushi Kapları Özellikleri
Firmamız tarafından gerçekleştirilen sushi kapları üretiminde daima en kaliteli malzemeler kullanılır. Sağlığa zararlı hammaddeler içermeyen malzemeler seçilerek yapılan üretimlerde her zaman titiz bir işçilik ortaya konur. Bununla birlikte farklı çeşitlerde ve modellerde sushi kapları üretilerek işletmelere sunduğu hizmetlerinde farklı açılımlar sağlanır. Sırandan olmayan ve daha ilgi çekici tasarımlara imza atan Limera.com.tr, sizlere servis hizmetlerinde alternatif sushi kabı tasarımları sunar. Limera.com.tr tarafından gerçekleştirilen sushi kaplarının özellikleri ise genel olarak şu şekildedir;

 • Sushi kapları sağlam ve dayanıklı bir malzemeden üretilir.
 • Ayrıca şeffaf tasarımları hijyenik açıdan daha hoş bir görüntü sunar.
 • Kapaklı modelleri ile içindeki yiyecekleri kolayca taşımak mümkündür.
 • Sushi kapları kullan at özellikte plastik ürünlerdir ve bu nedenle bulaşık gibi ekstra yük oluşturmaz.

Plastik Kap Üretimlerinde Ürün Çeşitliliği
Limera.com.tr plastik kap üretimlerinde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. İhtiyaca uygun modellerin yanı sıra her üründe farklı tasarımlarda üretim yapar ve bu şekilde müşterilerine alternatif çözümler sunar. Limera.com.tr bünyesinde üretilen plastik kap çeşitleri genel olarak aşağıdaki gibi sıralanabilir;

 • Şale kapları
 • Sızdırmaz kaplar
 • Salata kapları
 • Sos kapları
 • Baklava – kurabiye kapları
 • Dondurma kapları
 • Yumurta kapları

Ürün çeşitliliği konusunda Limera.com.tr, sektörün öne çıkan isimleri arasında yer alır. Genelde müşteri gereksinimleri dikkate alınarak üretim yapılır ve her ürün kendi içerisinde yüksek kalite standartlarına sahiptir. Bu konuda her zaman için bize güvenebilir ve dilediğiniz ürünleri gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.
Plastik Kaplarda Kaliteli Üretim ve Hızlı Teslimat
Fabrikamızda plastik kap üretimleri son teknoloji ile donatılmış olan makine parkurlarında yapılır. Bunun yanında üretimin her aşamasında son sistem ekipman ve donanımlar kullanılır. Deneyimli ve uzman bir ekibe sahip olan Limera.com.tr, üretim aşamalarında hiçbir aksaklığa izin vermez ve bu şekilde istenen kalite tam olarak sağlanmış olur. Plastik kap üretiminde kalitenin en doğru adresi olan Limera.com.tr, aynı zamanda hızlı ve güvenilir çözümler ile sizlere yardımcı olur.
Diğer yandan sipariş hizmetlerinde hızlı teslimat anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Limera.com.trda, alınan siparişler en kısa süre içerisinde hazırlanır ve müşteri adresine gönderilmek üzere gerekli tüm işlemleri yapılır. Eğer siz de plastik kaplarda hem kalite hem de uygun fiyatlar arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilir ve sipariş vermenizin ardından hızlı teslimat hizmetimiz ile kısa sürede ürünlerinizi teslim alabilirsiniz.
Plastik kap ürün çeşitlerimizi görmek için siz de hemen web sitemize giriş yapın ve ürün kategorilerinden dilediğiniz herhangi bir ürünü inceleme şansına sahip olun. Ürün kategorileri içerisinde plastik kap çeşitleri ile ilgili detaylı bilgiler bulabilir ve merak ettiklerinizi kısa sürede öğrenebilirsiniz. Ayrıca fiyatlar konusunda Limera.com.tr ile iletişime geçmeniz gerektiğini ve bu konuda daha net bilgilere bizden ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.

Gösterilen sonuç sayısı: 3

Show sidebar
Show All